Všetky vaše výtvory (poviedky, fotky , básne, atď.) posielajte na emailovú adresu : thevampirediariesblogsk@gmail.com. Budú zverejnené s vaším menom. :)

Secrets of Bloodline

Secrets of Bloodline - Kapitola 3

24. dubna 2016 v 12:00 | LadyD

Při pomyšlení na Damona, jako mého manžela, se mi udělalo špatně a znovu jsem propukla v pláč. Ještě hodnou chvíli jsem tam jen seděla a brečela, neschopna ničeho. Když jsem se konečně uklidnila a přestala jsem plakat, ještě jednou jsem si začala probírat všechny možnosti. Věděla jsem, co musím udělat. Ze všeho nejdřív musím získat čas. Nemůžu si vzít Damona, a už vůbec ne za týden.

Secrets of Bloodline - Kapitola 2

17. dubna 2016 v 12:00 | LadyD

"Co chceš?"
"Ale, takhle se chovat ke svému snoubenci, to není zrovna dobrý nápad."
"Ty a můj snoubenec? O tom si můžeš nechat jenom zdát." Damon Salvatore, byl všechno možné. Otravný, arogantní, sobecký a neovladatelný idiot, ale v žádném případě to nebyl můj snoubenec.
"To si řekneme za týden před oltářem, lásko. Je to domluvené. Tvůj otec s tím souhlasil."
"Cože?" Vyskočila jsem ze sedu. Jak už jsem řekla je Damon idiot, ale nikdy by nezmínil moji rodinu, kdyby to nebyla pravda, mohlo by pak dojít k vážním roztržkám.

Secrets of Bloodline - Kapitola 1

10. dubna 2016 v 12:00 | LadyD

Příběh Romea a Julie zná snad každý smrtelník. Nikdo z nich však neví, že dávno předtím tu byl a stále je skutečný příběh. Příběh, kterého jsem součástí i já. I já jsem vyrůstala ve válce mezi dvěma rody. Byla to ale jiná válka, než ta, o které psal Shakespeare ve své knize. Jmenuji se Elena Nightwalker, jsem upír a toto, je můj příběh.

Secrets of Bloodline - Rodokmeny

8. dubna 2016 v 15:00 | LadyD

Tak a abych vás ještě tročku navnadila, tak mám pro vás rodokmeny. Abyste si trošku představily, jak to asi bude vypadat s postavamy v povídce :) A těšte se na neděli :)


imgbox imgbox

Secrets of Bloodline - Info

8. dubna 2016 v 14:22 | LadyD
Tak aby toho nebylo málo připravuji pro vás další povídku, kterou budu zveřejňovat každou neděli v poledne. Tuto povídku jsem psala společně s mojí kamarádkou, tak snad si ji oblíbíte stejně jako já :D
Název: Secrets of Bloodline
Pár: Elena/ Isaac, Klaus/Caroline
Hlavní postavy: Elena, Isaac, Klaus,Caroline
Vedlejší postavy: Stiles, Lydia, Scott, Damon, Rebekah a další …
Doba: 2014
Žánr: Romantika / Fantasy
Omezení: Žádné
Počet Kapitol: 33 + Epilog
Stav: Dokončená
Poznámka: Společná poloviční FanFiction (aneb postavy jsou z Teen Wolf a The Vampire Diaries, ale příběh je originální, nezávislý na seriálech) a všechna grafika je prací LadyD.

Anotace:
Dvě znepřátelené rodiny. Nightwalkerovi, rodina upírů a Fierceovi rodina vlkodlaků z dlouhé linie. Jsou to přirození nepřátelé, ale dva z nich mají staré tajemství. Tajemství, které může všechno změnit. Je to něco nevídaného, pokrok v evoluci, který by neměl existovat, ale existuje. Může přinést těmto dvěma rodům mír, ale také smrt.

Trailer:

Poster:
 
 

Reklama